Tým PDG


Lidé s vášní pro design a budování udržitelné hodnoty v prémiovém segmentu.

Profesionální tým zkušených managerů, který je klíčový pro rozvoj skupiny Premium Design Group, současných společností a značek i budoucích akvizic, které PDG plánuje.

Tým managementu PDG synergicky propojuje aktvity a příležitosti jednotivých společností, přičemž dbá a chrání unikátnost, autenticitu a misi jednotlivých značek. 


Kateřina Výmolová

Výkonná ředitelka PDG

Z pozice jednatelky se Kateřina zaměřuje na navázání a řízení vztahů s klíčovými partnery, implementaci procesů a koordinaci aktivit portfolia společností skupiny PDG. Zároveň se podílí na co nejefektivnějším přechodu akvírovaných společností pod skupinu PDG. Má více než 8 let zkušeností s řízením a vedením různých týmů lidí v oblasti interiérového designu a sklářství. Před příchodem do společnosti PDG pracovala 2 roky na pozici výkonné ředitelky sklárny Bomma s 250 zaměstnanci. Tomu předcházela 6,5 let působnosti ve společnosti fungující v odvětví interiérového designu, kde se vypracovala do top manažerské funkce.

vymolova@premiumdesigngroup.cz


David Řezníček 

Kreativní ředitel PDG

Zakladatel a současný CEO firmy Konsepti, která od roku 1995 dováží do Česka luxusní designový nábytek. Konsepti se zaměřuje nejen na vybavení komerčních a veřejných interiérů, ale i bytů a rodinných domů. V roce 1999 s kolegou Zdeňkem Krejčím úspěšně zahájil přehlídku Designblok, která do té doby neměla ve střední Evropě obdoby. Společně se zároveň podíleli na organizaci prvních dvou ročníků. Bohaté zkušenosti a znalosti z Konsepti zúročil i během svého čtyřletého působení ve vedení českého zastoupení švýcarské nábytkářské společnosti Vitra. Ve skupině PDG má na starosti kreativní směřování skupiny včetně jejich společností.

reznicek@premiumdesigngroup.cz


Martin Šalgo

Obchdoní ředitel PDG SK/ Ředitel Konsepti SK 

Commercial Director pro slovenský trh a zároveň i nový ředitel pro slovenské Konsepti, která se nově připojila ke skupině PDG přichází po svých bohatých zkušenostech ve společnosti PwC, kde působil na obchodních pozicích a postupně se vypracoval na Head of Sales. Společně se svými předchozími zkušenostmi a zaměřením na rozvoj týmů a lidí bude Martin velkým přínosem a akcelerátorem pro zvýšení potenciálu slovenského trhu

salgo@premiumdesigngroup.sk


Leo Čellár

Technický poradce PDG

Jeden z původních vlastníků a dlouholetý předseda Javorina v.d. Spišská Bělá, působí ve společnosti rovněž jako uznávaný designér. Za sebou má více než 20 let zkušeností s designem, konstrukcí a vývojem nových typů nábytku, a to především prvotřídních a originálních produktů z masivu. Za vlastní design nábytku získal jak na Slovensku, tak v zahraničí přes dvacet nejrůznějších ocenění. Ve skupině PDG bude přispívat svými mnohaletých zkušeností z výrobního prostředí. 

cellar@premiumdesigngroup.cz


Miroslav Bartík

Provozní manažer PDG

Jako provozní manažer skupiny PDG se podílí na implementaci a řízení interních procesů, jejich optimalizaci a zefektivnění při zachování vysokého standardu poskytovaných služeb zákazníkům všech společností skupiny PDG. Má více než 10 let zkušeností s řízením divizí a pracovních týmů u významných společností, jako Skanska a AB Facility. Posledních 5 let pracoval jako provozní ředitel ve společnostech v portfoliu investičního fondu Genesis Capital a pro společnost Rossy service s.r.o.

bartik@premiumdesigngroup.cz


Veronika Titzová

Showroom manažer PDG

Veronika se připojila k PDG jako Showroom Manager nově vybudovaného reprezentativního prostoru DEPO v Pražských Holešovicích. Veronika přináší bohaté zkušenosti ze zahraničí, konkrétně z Londýna, kde 12 let pracovně působila. Zásadní pracovní posun byla pro Veroniku práce ve firmě Burberry, která je situovaná v londýnském obchodním domě Harrods. Postupně se vypracovala až do managementu, kde měla zodpovědnost za 30 zaměstnanců a hospodaření celého obchodu. Veronika přináší velkou osobní zkušenost s nejnáročnější klientelou a nastavením špičkového zákaznického servisu, který přenese do nově vybudovaného showroomu DEPO.

titzova@premiumdesigngroup.cz