Tým PDG


Lidé s vášní pro design a budování udržitelné hodnoty v prémiovém segmentu.

Profesionální tým zkušených managerů, který je klíčový pro rozvoj skupiny Premium Design Group, současných společností a značek i budoucích akvizic, které PDG plánuje.

Tým managementu PDG synergicky propojuje aktvity a příležitosti jednotivých společností, přičemž dbá a chrání unikátnost, autenticitu a misi jednotlivých značek. 


Kateřina Výmolová

Výkonná ředitelka PDG

Z pozice jednatelky se Kateřina zaměřuje na navázání a řízení vztahů s klíčovými partnery, implementaci procesů a koordinaci aktivit portfolia společností skupiny PDG. Zároveň se podílí na co nejefektivnějším přechodu akvírovaných společností pod skupinu PDG. Má více než 8 let zkušeností s řízením a vedením různých týmů lidí v oblasti interiérového designu a sklářství. Před příchodem do společnosti PDG pracovala 2 roky na pozici výkonné ředitelky sklárny Bomma s 250 zaměstnanci. Tomu předcházela 6,5 let působnosti ve společnosti fungující v odvětví interiérového designu, kde se vypracovala do top manažerské funkce.

vymolova@premiumdesigngroup.cz


David Řezníček 

Kreativní ředitel PDG

Zakladatel a současný CEO firmy Konsepti, která od roku 1995 dováží do Česka luxusní designový nábytek. Konsepti se zaměřuje nejen na vybavení komerčních a veřejných interiérů, ale i bytů a rodinných domů. V roce 1999 s kolegou Zdeňkem Krejčím úspěšně zahájil přehlídku Designblok, která do té doby neměla ve střední Evropě obdoby. Společně se zároveň podíleli na organizaci prvních dvou ročníků. Bohaté zkušenosti a znalosti z Konsepti zúročil i během svého čtyřletého působení ve vedení českého zastoupení švýcarské nábytkářské společnosti Vitra. Ve skupině PDG má na starosti kreativní směřování skupiny včetně jejich společností.

reznicek@premiumdesigngroup.cz


Leo Čellár

Technický poradce PDG

Jeden z původních vlastníků a dlouholetý předseda Javorina v.d. Spišská Bělá, působí ve společnosti rovněž jako uznávaný designér. Za sebou má více než 20 let zkušeností s designem, konstrukcí a vývojem nových typů nábytku, a to především prvotřídních a originálních produktů z masivu. Za vlastní design nábytku získal jak na Slovensku, tak v zahraničí přes dvacet nejrůznějších ocenění. Ve skupině PDG bude přispívat svými mnohaletých zkušeností z výrobního prostředí. 

cellar@premiumdesigngroup.cz