Naše značky


Premium Design Group buduje uskupení obchodních a výrobních firem, které přináší komplexní a exkluzivní péči o náročnou klientelu s vytříbeným citem pro design. 

Věříme, že osobní poznání kvalitních značek a produktů je naprosto klíčové. Je pro nás důležité dlouhodobě a konzistentně budovat značky a jejich příběh s maximální péčí a respektem k jejich hodnotám a zaměřením na klienta.


Portfolio

Už od roku 1995 pomáhá Konsepti svým zákazníkům i architektům vytvářet jedinečné interiéry. Společnost spolupracuje se širokým portfoliem nejuznávanějších světových designových značek jako například Vitra, Flos, Walter Knoll, Moroso a řada dalších. Konsepti patří mezi vedoucí firmy v oboru prémiového interiérového vybavování.


Významný slovenský výrobce nábytku z kvalitního masivu s více než sedmdesátiletou tradicí, který tvoří s úctou ke krajině a maximálními nároky na kvalitu. Pokud někdo rozumí řeči dubového dřeva a dokáže zhmotnit příběhy, které napsala drsná a zároveň nádherná slovenská příroda, pak je to Javorina. 


Světové postele King Koil a Serta najdete u našeho oficiálního distributora luxusních amerických postelí a prémiových matrací, které díky důrazu na kvalitní a zdravý spánek naleznete v nejlepších bytových projektech, rezidencích a hotelech po celém světě.