Unikátní flagshipstore Design Port (DEPO)


Představuje na ploše 1000 m2 prémiové interiérové značky prezentované pod křídly investiční skupiny Premium Design Group. V novém přístavu designu tak zakotví, mimo jiné, dodavatel interiérových řešení Konsepti sdružující světově nejznámější brandy jako jsou B&B Italia, Vitra, Cassina Moroso, Knoll, Molteni, Flos a další. Výrobce reprezentuje slovenská nábytkářská firma Javorina, odpočinek v nejluxusnějším podání zastupují americké postele Royal Comfort. Nadšenci designu a odborníci tak pod jednou střechou naleznou inspiraci pro kompletní vybavení interiéru v prémiovém segmentu. 

Hlavní posláním showroomu DEPO je inspirovat a představovat to nejlepší ze soudobého designu. Imaginaci povzbuzuje rozdělení prostoru na jednotlivé zóny podle odlišných funkcí v rámci bytu či domu vybavené v duchu aktuálních trendů. Klient tak může vyzkoušet stylově zařízený obývací pokoj, ložnici, ale třeba i hotelové apartmá či plně vybavenou zasedací místnost, kterou si taktéž může pronajmout pro různá jednání. 


Rozsah projektu

Nárožní novostavba polyfunkčního domu s velkorysým dvoupodlažním parterem je umístěna do původně průmyslové čtvrti Holešovic v Praze.

Na současné parcele Komunardů 35 stály dříve dva bytové domy, které musely být v důsledku povodní v roce 2002 zdemolovány. V současné době je nárožní dům ulic Přístavní a Komunardů ve výstavbě.

Nárožní dům by měl na jednu z nejživějších tříd v dolních Holešovicích přinést architekturu se zelení na terasách a pohledovými betony jak na fasádě, tak v interiérech. 

  • 3 podzemní podlaží

  • 7 nadzemních podlaží

  • 40 bytů

  • 400 m² administrativní plochy

  • 1 showroom

  • 1 retail