Premium Design Group v rámci své strategie a vize rozšiřuje management tým o zkušené posily

13. července 2020

Premium Design Group v rámci své strategie a vize rozšiřuje management tým o zkušené posily 

Skupina, která vznikla díky akcionářům a investorům SEBRE Holding a.s. (Jan Fidler, Petr Němec) a Jaroslava Havla má nové členy vrcholového managementu s bohatými zkušenostmi. Premium Design Group (PDG) vlastnící značky Konsepti, Javorina a Royal Comfort tak úspěšně pokračuje v naplňování své vize stát se lídrem na českém a slovenském trhu. 

“Poslední měsíce jsme velmi pečlivě vybírali kvalitní a zapálený tým, který bude za úzké spolupráce s našimi firmami směřovat a posouvat celou skupinu k vytyčeným cílům. Neopomínáme také budování značky Premium Design Group jakožto mateřské společnosti, kde vidíme silný potenciál a velké synergie. Právě proto věříme, že správný výběr lidí do manažerských pozic je naprosto klíčový,” podtrhuje jednatelka společnosti Premium Design Group a.s. Kateřina Výmolová. 

Skupina se bude nadále rozvíjet a to jak růstem a budováním současných společností, tak i akvizicemi, jejíž první metou je hranice konsolidovaného obratu 500 mil. Kč v roce 2022. Dalším organickým rozvojem, akvizicemi, expanzí a investicemi do svých společností by měla skupina PDG do roku 2025 dosáhnout celkově 1 mld. Kč obratu. 

Kateřina Výmolová, Zástupce akcionářů a jednatelka PDG, jejíž zodpovědností je implementace procesů a koordinace ve skupině, dohled na činnosti dceřiných společností a managementu PDG. Zastřešení nových akvizic. Kateřina má více než 8 let zkušeností s řízením a vedením různých týmů v oblasti interiérového designu a sklářství. Před příchodem do společnosti PDG pracovala na pozici výkonné ředitelky sklárny Bomma s 250-ti zaměstnanci. Tomu předcházela dlouholetá působnost ve společnosti fungující v odvětví interiérového designu, kde se vypracovala do top manažerské funkce. 

Lukáš Chochole, v roli Group Commercial Director bude zodpovídat za obchodní aktivity a rozvoj obchodu v rámci skupiny a jejích společností. Přináší si bohaté zkušenosti z několika nadnárodních společností jako jsou TNT Express, Assa Abloy a Samsung Electronics, kde se mu podařilo získat napříč společnostmi několik významných obchodních ocenění.

Milan Fořt, se připojil do PDG jako Group Marketing Director, který bude zodpovídat za rozvoj budování jak jednotlivých značek tak i samotné Premium Design Group a jejích hodnot. Své zkušenosti získal v mnoha nadnárodních společností od reklamních agentur jako Ogilvy až po cenné marketingové zkušenosti z Plzeňského Prazdroje a následně řízení luxusních značek společnosti L’Oréal Luxe (Armani, YSL, Lancome, Valentino) pro region ČR, SR a Maďarsko. 

Martin Šalgo, nově jmenovaný Commercial Director pro slovenský trh a zároveň i nový ředitel pro slovenské Konsepti, která se nově připojila ke skupině PDG přichází po svých bohatých zkušenostech ve společnosti PwC, kde působil na obchodních pozicích a postupně se vypracoval na Head of Sales. Společně se svými předchozími zkušenostmi a zaměřením na rozvoj týmů a lidí bude Martin velkým přínosem a akcelerátorem pro zvýšení potenciálu slovenského trhu.