Akcionáři


Společné vize a hodnoty jsou klíčem k přeměně plánů v realitu. 

Premium Design Group spojuje akcionáře, kteří mají zájem a touhu budovat dlouhodobou vizi. Vznik projektu PDG v roce 2017 nastartoval propojení dvou silných investičních partnerů a taktéž vnímání potřeb klientů a trhu. Společnými silami chtějí postupně pozdvihnout celé vnímání kategorie designu interiéru a exteriéru rezidenčního, komerčního či veřejného. 

Akcionáři tvoří finačně a majetkově silné zazemí, díky němuž se Premium Design Group stává nejen silným a perspektivním partnerem, ale také skupinou s velmi kvalitní znalostí trhu se zajímavou a specifickou cílovou skupinou, která je náročná na kvalitu, navazující služby a vztah.


Jaroslav Havel

Řídící partner ve společnosti HAVEL & PARTNERS, která je dnes největší nezávislou advokátní kanceláří ve střední Evropě a zároveň nejúspěšnější česko-slovenskou advokátní kanceláří poskytující s více než 200 právníky a kancelářemi v Praze, Brně, Bratislavě, Olomouci, Ostravě a Plzni nejkomplexnější právní a daňové služby na trhu. Jaroslav je také hlavním akcionářem vydavatelství Premium Media Group, která vydává například magazíny ESTATE, Architect+, Premium Golf a Premium Ski, a dále minoritním investorem v řadě dalších společností v oblasti obchodu a služeb pro prémiovou klientelu. Celkově aktivity Jaroslava Havla generují obrat bezmála 2 mld. Kč.

Jan Fidler 

Jan Fidler je spoluvlastník investiční skupiny SEBRE Holding a.s., která stojí za významnými projekty jako například Šporkovský palác, DRN (Palác národní) a další. Mimo jiné míří investice SEBRE také do rozvoje a podpory gastronomie, sportu, kinematografie či start-upů inovativních služeb budoucnosti. Do skupiny patří i filmové ateliéry AVALA v Bělehradě. Působnost SEBRE a rozvoj projektů tedy není jen v ČR, ale rovněž v Německu a Srbsku. Jan Fidler má též podíl v největší české projekční kanceláři SUDOP GROUP a.s. a je vlastníkem společnosti HINTON a.s. Společné aktivity s Petrem Němcem generují obrat v miliardách.

Petr Němec

Petr Němec v roce 2014 spoluzaložil farmaceutickou společnosti Swixx Biopharma. Od roku 2012 je partnerem a investorem ve společnosti SEBRE, za kterou stojí domy jako Drn a Palác Špork či inovativní projekty od využití blockchainu až po restaurace. V minulosti pracoval ve společnostech White & Case NY, ConvaTec Limited nebo Bristol-Meyers Squibb. V roce 2000 spoluzaložil PharmaSwiss SA, kterou do roku 2010 také řídil. Společné aktivity s Janem Fidlerem generují obrat v hodnotě miliard Kč.